O PROJEKTU

Developerská firma KOBONA s.r.o., stavební firma BAU SYSTEME s.r.o. a špičkový tým architektů ze studia DESK ARCHITEKTI,
Vám představují projekt: REZIDENCE BAŽANTINUM

REZIDENCE, NEBO NĚCO VÍC?


Ono rezidence je v tomto případě poněkud skromné označení. BAŽANTINUM totiž představuje celou čtvrť, celou novou lokalitu, celý komplex různorodých staveb, od bytové výstavby, přes relaxační a oddechovou část, sportovní vyžití, až po komerční zónu a parkovou úpravu.PÁR „NUDNÝCH“ ČÍSEL NA ÚVOD

91 875 m2 celková rozloha, 33 200 m2 pro sport a relaxaci, 3 650 m2 zeleně včetně náměstí, 450 míst podzemního parkování pro veřejnost o rozloze 11 800 m2, 500 nových bytů a 50 komerčních prostor na rozloze 21 650 m2 včetně podzemních garáží.
NADHLED_puvodni stav_ZMENANADHLED_ZMENA 1200

PODZEMNÍ PARKOVÁNÍ PRO MÍSTNÍ I TURISTY.

S budováním pozemních garážových stání máme již zkušenosti, proto i rezidence BAŽANTINUM nabízí rozsáhlé podzemní garáže. Část bude sloužit jako veřejný parkovací dům, přímo pro město Mikulov a jeho hosty. Turisté již nebudou muset složitě hledat, kde zaparkují. Nebudou parkovat před domy a vjezdy, na nevyhrazených parkovacích místech.

SNADNÉ PARKOVÁNÍ PRO AUTA I KARAVANY

O samotném komfortu parkování v podzemních garážích ani nemluvě, nebo Vy byste nechtěli mít automobil, dodávku, obytný vůz nebo karavan, bezpečně schován, před nenechavci, nebo před rozmary počasí?

VYSOKÝ STANDARD BYDLENÍ

Bydlení splňuje nejvyšší možné standardy: Výtahy, podzemní garážová stání, kvalitní použité materiály, klimatizace, sádrové omítky, jednotlivé uzavřené areály, hřiště, parkové úpravy a tak dále. Je toho mnoho, čím se i samotné bydlení bude odlišovat od běžných bytových domů.

PROČ PRÁVĚ MIKULOV NA MORAVĚ?

Mikulov je město u hranic s Rakouskem, v kraji vína a slunce. Dominantou je jistě barokní zámek, jenž je doslova součástí dění v Mikulově a jehož zahrada plynule navazuje na malebné náměstí se starobylou hrobkou rodu Dietrichsteinů. Město je ohraničeno z jedné strany úpatím Pálavy a ze strany druhé dech beroucím Svatým kopečkem s bíle se skvící kaplí sv. Šebestiána.

Mikulov nabízí nejen mnoho historických památek, je to ostatně starobylé město, tak i mnoho zábavy, kultury a relaxace, ať už je to nepřeberné množství galerií, vinoték, kaváren a restaurací, ale též mnoho akcí, konajících se buď na náměstí, amfiteátru, nebo přímo v ulicích města. Jednou z nejvýznamnějších je jistě Pálavské vinobraní, které se letos zařadilo mezi dvacítku prestižních festivalů v Evropě, a to je opravdová pocta pro Mikulov.

Na své si zde přijdou i sportovci a výletníci. V okolí je hustá síť cyklostezek, nedaleké Novomlýnské nádrže, Mušov, aquapark, výstup na Pálavu, nekonečné vinohrady a po náročném výkonu jistě přijde vhod návštěva některého ze sklípků. Není nad to popíjet vínko v atmosféře opravdové Moravy.

Mikulov svým obyvatelům zajišťuje opravdu komfortní místo pro život, jelikož zde je kompletní občanská vybavenost, krása, pohoda, klid a mír. A to stejné nabízí i svým návštěvníkům. A snad i životní tempo zde plyne pomaleji. Srdečnost na denním pořádku. Kdo jednou zavítá, rád se vrací. Kdo pozná zdejší atmosféru, chce tu žít. Kdo se nepřestěhuje, tak zde tráví alespoň víkendy, nebo prázdniny.

VÍTEJTE U NÁS …

Vítejte na Moravě, vítejte v kraji vína, vítejte tam kde je pohoda, vítejte v Mikulově, vítejte v rezidenci BAŽANTINUM.

Minulost nám není lhostejná,

žijeme v přítomnosti, ale věříme v budoucnost.
...podpořte projekt BAŽANTINUM
Facebook